LECA® gaminių gyvavimo ciklas

Saint-Gobain yra įsipareigojusi savo veikloje atsakingai kurti gaminius ir sprendimus. Būdami „Saint-Gobain“ grupės dalimi, taip pat norime būti pavyzdinga įmone, kuriančia energiją tausojančius, tinkamus ir saugius statybos sprendimus bei taupiai naudojančia gamtos išteklius. Poveikio aplinkai, kokybės, sveikatos ir saugos srityse vadovaujamės nuolatinio tobulėjimo principu.

Toliau aprašomas LECA® gaminių poveikis aplinkai per visą jų gyvavimo ciklą.

Leca Life Cycle full

1. ETAPAS

Žaliavos iškasimas

LECA keramzitas gaminamas iš natūralaus molio. Išgavus molį, sąlygos karjero teritorijoje atkuriamos taip, kad būtų kuo artimesnės pirminėms sąlygoms, ir teritorija vėl naudojama kaip vandens telkinys, žemės ūkio ar miško žemė.

Leca Life Cycle 1

2. ETAPAS

Keramzito gamyba

Išdegant molį rotacinėje krosnyje, medžiagos tūris padidėja iki penkių kartų. Iš vieno kubinio metro natūralaus molio gaunami penki kubiniai metrai LECA keramzito.
 

Leca Life Cycle 2

3. ETAPAS

Transportavimas ir distribucija

LECA keramzitas klientams pristatomas 50 litrų maišuose, didmaišiuose arba palaidas. LECA keramzitas vežamas į pardavėjo statybinių prekių parduotuvės sandėlį arba tiesiai į statybvietę. Dėl LECA keramzito lengvumo galima optimizuoti gabenimo kuro sąnaudas ir taip sumažinti keliamą transporto taršą.

Leca Life Cycle 3

4. ETAPAS

Statybos

LECA keramzitas daugiausia naudojamas vykdant pastatų ir infrastruktūros objektų statybos bei vandens nuvedimo ir valymo sprendimus. Dėl LECA keramzito lengvumo statybose nereikalinga sunkiasvorė kėlimo įranga.

Leca Life Cycle 4

5. ETAPAS

Statinio eksploatavimas

LECA keramzitas statybose naudojamas jau daugiau nei 70 metų ir yra tvarios statybos dalis. LECA keramzito gaminiai buvo ir yra naudojami energiškai efektyviuose pastatuose ir leidžia sumažinti statybų ir jų naudojimo poveikį aplinkai.

Leca Life Cycle 5

6. ETAPAS

Statinio griovimas

Iš LECA keramzito pastatytos konstrukcijos, sprendiniai yra daugkartinio panaudojimo. Keramzito granules galima pakartotinai panaudoti statybose. Lengvuosius blokelius, nugriovus pastatus, galima susmulkinti ir pakartotinai panaudoti, kaip pavyzdžiui  infrastruktūros projektuose.

Leca Life Cycle 6

Prekybos centro REDI žalioji danga kviečia pailsėti

Helsinkio Kalasatamos rajone virš SRV priklausančio prekybos centro REDI ir magistralinio kelio Itäväyla iškilo beveik Esplanados parko dydžio aukščiau žemės paviršiaus esanti žalioji zona.
Skaityti daugiau
-
Mall of Tripla valgusrikas ja lopsakas rohekatus

„Mall of Tripla“ šviesos kupinas žaliasis stogas

„Mall of Tripla“ yra prekybos centro, geležinkelio stoties, viešbučio ir komercinių pastatų derinys Helsinkyje. Didžioji stogo ploto dalis, maždaug vienas hektaras, yra apželdinta.
Skaityti daugiau

Please register your details first

Areas of interest