Infrastruktūros objektų statybos

LECA® keramzitas geotechniniais tikslais naudojamas jau dešimtmečius ir dabar yra įprastas sprendimas infrastruktūros objektų statybose. Keramzitas sėkmingai buvo naudojamas įgyvendinant įvairius projektus daugelyje šalių ir leido išspręsti įvairias geotechnines problemas.

Šiame skyriuje rasite nesudėtingus dėl grunto sėdimo, stabilumo ir dirvožemio slėgio kylančių iššūkių sprendimo būdus. LECA keramzitas naudojamas grunto ir kelių pylimo darbams, įskaitant lengvąsias užpildymo konstrukcijas ir sprendimus, saugančius nuo šalčio sukelto iškilimo. Skirtinguose puslapiuose rasite medžiagų parametrus bei skaičiavimo pavyzdžius, kurie padės planuoti ir įgyvendinti projektus.

Näita rohkem
Leca-kevennysrakenne on kustannustehokas ratkaisu rata- ja tierakentamiseen!

Keramzito savybės gali išspręsti kelias problemas vienu metu ir pateikti veiksmingus daugelio geotechninių iššūkių sprendimus. Dėl mažo tūrinio svorio, geros keliamosios galios ir nesudėtingai atliekamų darbų LECA keramzitas yra konkurencinga (lengvoji) užpildo medžiaga.

Iš LECA keramzito į dirvą neišsiskiria kenksmingos medžiagos, todėl tai yra medžiaga, kuri gali būti naudojama ir esant kontaktui su požeminio bei paviršinio vandens sluoksniais.

Dėl mažo tankinimo koeficiento (1,1) keramzitas daugelyje projektų yra labai ekonomiškas sprendimas.. Sutaupytų išlaidų suma tikrai gali būti reikšminga.

Please register your details first

Areas of interest